• Pamięć
  • Miejsce
  • Ośrodek
  • Harcerstwo
  • Fundacja
  • Działalność

XVI Łódzkie Targi Edukacyjne

07.03.2013 r.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Centrum Dialogu Kostiuchnówka na zbliżających się XVI Łódzkich Targach Edukacyjnych odbywających się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 4 w dniach 14-16 marca. 

 

Łódzkie Targi Edukacyjne to najważniejsze wydarzenie tej branży w regionie łódzkim i jedno z najważniejszych w Polsce. To miejsce prezentacji kompleksowej oferty edukacyjnej szkół i uczelni, propozycji producentów środkowych dydaktycznych oraz oferty placówek zajęć pozaszkolnych. Niezmiennie od szesnastu lat organizatorami Targów Edukacyjnych są Międzynarodowe Targi Łódzkie, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. O wysokiej randze imprezy świadczy Honorowy Patronat Pani Minister Edukacji Narodowej.

Podczas targów, wzorem lat ubiegłych wydzielone zostaną punkty doradztwa zawodowego, a w ich obrębie specjaliści z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi i Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego pomogą młodzieży świadomie zaplanować ścieżki edukacyjno-zawodowe zgodne z ich zainteresowaniami, predyspozycjami. Dla zainteresowanych trendami na rynku pracy, wśród stoisk znajdą się także Punkty Obserwatorium Rynku Pracy. Eksperci będą służyli radą zarówno dyrektorom szkół, nauczycielom jak i uczniom i osobom uczącym się.

Poza typową ofertą edukacyjną podczas targów zaprezentowana zostanie ciekawa propozycje spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich pasji. Wśród wystawców pojawią się m.in. szkoły języków obcych, szkoły tańca, biura podróży. Na targach nie zabraknie także Centrum Dialogu Kostiuchnówka z ofertą spędzenia wolnego czasu na terenach o wysokiej wartości historycznej. Przedstawimy również ofertę dla grup zorganizowanych oraz dla szkół. Na Naszym stoisku odbywać się będą również konkursy ze wspaniałymi nagrodami oraz loteria fantowa, a na miejscu czuwać będą harcerze służący informacjami i odpowiedziami na pytania związane z Centrum Dialogu Kostiuchnówka.

Targi trwać będą 3 dni. Serdecznie zapraszamy 14 marca w godz. 10.00-17.00, 15 marca w godz. 9.00-17.00 oraz 16 marca w godz. 9.00-14.00.

Zapraszamy!

 

źródło: XVI Łódzkie Targi Edukacyjne