Drukuj

XVI Łódzkie Targi Edukacyjne - relacja

14 - 16.03.2013 r.

Za nami szesnaste Łódzkie Targi Edukacyjne. Były to dla nas niezwykle owocne, jednak pracowite dni. Wyróżniając się spośród szkół ponadgimnazjalnych oraz uczelni wyższych prezentowaliśmy ofertę Centrum Dialogu Kostiuchnówka, zapraszając do naszego ośrodka. 

Przez trzy dni oferowaliśmy przybyłym możliwość spędzenia wolnego czasu w ośrodku na Ukrainie. Ze względu na bogatą ofertę, Centrum Dialogu Kostiuchnówka cieszyło się szerokim zainteresowaniem wśród młodzieży, a także wśród osób dorosłych. Szczególną uwagę przyciągała oferta obozu, zorganizowanych kolonii i prywatnych odwiedzin ośrodka. Bardzo miłą niespodzianką była dla nas obecność osób, które już gościliśmy w Kostiuchnówce.

Wzbudziliśmy również zainteresowanie wśród pozostałych wystawców. Z niesłabnącym zapałem słuchali o naszej działalności na Ukrainie oraz poza nią. Szkołom i placówkom dydaktycznym proponowaliśmy współpracę oraz oferowaliśmy pomoc w nawiązywaniu kontaktu ze szkołami ukraińskimi.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za okazane zainteresowanie oraz serdecznie zapraszamy Państwa do Centrum Dialogu Kostiuchnówka oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

czupakabra        

 

Zdjęcie pochodzi z serwisu Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.